200 TL üzeri kargo bedava

GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

Değerli müşterimiz,

https://zenolive.com.tr/ sitesinde satılan ürünleri satın alırken girdiğiniz kişisel bilgileriniz Zen Tarımsal Ürünler ve Dış Ticaret Anonim A.Ş tarafından sipariş onayınız ile toplanmaktadır. Siteye giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı, gizlilik hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Girdiğiniz bu değerli ve özel bilgilerinizin firmamız tarafından en öncelikle doğru kargolama ve size ürünün doğru ulaşması amacı ile kullanılmaktadır. Ödeme sayfasında karşınıza çıkan abone olma seçeneğini kabul ettiğiniz zaman toplanan kişisel bilgileriniz (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) sizin onayınızla  kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgi aktarma ve promosyon teklifleri gönderme amacı ile kullanılabilinir olmuştur.

Mağazamız üzerinden gerçekleştirilen abone olma onayı seçeneği ile üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler üçüncü başka kişilere açıklanmayacaktır. Firmamızın bu konudaki hassasiyetinin altını çizmek isteriz.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, firmanın gelişmesi amacı ile ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.
Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

Zen Olive mülkiyetinde bulunan https://zenolive.com.tr/ sitesinin (‘Site’) tüm içeriğinin ve bunların ilgili yasal hak, parça ve teferruatlarının yegane ve yasal sahibi Zen Tarımsal Ürünler ve Dış Ticaret A.Ş.’dir. İşbu sayfada bulunan veriler, yazılar, fikirler, bilgiler, ibareler,  internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi,  https://zenolive.com.tr/ alan adı, fotoğraflar, markalar, tasarımlar, işaretler, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, sloganlar, banner ve diğer tüm ifadeler ile uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin fikri mülkiyet hakları, yazılımlar, programlar, sayfa düzeni ve işbu Sitenin sunumu Zen Olive ve/veya Zen Olive’e lisans veren ilgili kuruluş veya kuruluşların mülkiyetindedir. Zen Olive’den önceden yazılı onay alınmaksızın, Sitedeki veya Site uzantılarındaki verilerin, bilgilerin veya, işbu sayfaya ilişkin her tür yazılım kodları, veritabanı, site tasarımları da dahil olmak üzere, herhangi bir fikri mülkiyet hakkına tabi bir unsurun kısmen ya da tamamen kopyalanması, böyle bir unsur üzerinde değişiklik yapılması, bu unsurun çoğaltılması veya yayımlanması, online ya da diğer bir iletişim aracı kullanılmak suretiyle dağıtılması, başkaca bir lisana tercümesi, paylaşılması, gönderilmesi, kısmen ya da tamamen indirilmesi (download) ve satılması yasaktır. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Zen Olive’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Zen Tarımsal Ürünler ve Dış Ticaret A.Ş., yukarıda anılan yasağa aykırı davranan kişiler aleyhinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümleri de dahil olmak üzere tüm ulusal ve uluslararası mevzuat altında her türlü yasal işlem ve takipleri başlatma, devam ettirme ve sonuçlandırma hakkını saklı tutar.

 

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@zenolive.com.tr adresine email gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Zen Tarımsal Ürünler ve Dış Ticaret Anonim Şirketi
Ofis adresi: Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak Akasya Sitesi A2D Blok Daire:19 Acıbadem/Üsküdar
Telefon: 05330477695